Yılbaşı kredisi veren bankalar

2016 yılbaşı kredisi veren bankalar, en hesaplı yılbaşı kredisini hangi bankalardan çekebilirim hakkında detaylı araştırma yazımızı sizlerle paylaşıyoruz.

Koskoca bir yılı daha geride bırakmaya hazırlanıyoruz. Hali hazırda tam tamına 13 gün sonra yepyeni, umut dolu bir yıla gireceğimizin temmenisi ile, krediye ihtiyacı olan kişiler için bir araştırma yapmak istedik. Sizler için araştırarak, hangi bankanın yüzde kaç faiz oranları ile yılbaşı kredisi verdiğini aktarıyoruz.

Bankalar neden yılbaşında kredi veriyorlar ?

Öncelikle arz talep meselesi, yılbaşı için bazı harcamalarını yapmak, hediye almak ve süprizlerde bulunmak isteyen insanlar, malum durumlardan dolayı ellerine nakit geçirmek isterler. Hal böyle iken bu durum bankaların iştahını arttırdıkça arttırık. Şimdiden gerek televizyonlarda gerek ise görsel mecmualarda web sitelerinde, bankaların 2016  yılbaşı kredi promosyon reklamlarını görüyoruz. Genelde durum bellidir, faizle para vermek ve sizden para kazanmak olay bu.

Peki hangi bankalardan kredi almalıyım ?

Tabiki sizler için en düşük faizi alacağını söyleyen bankalara yönelmeni gerekiyor. Piyasada tutunmak isteyen, dışarıya verdiği kredileri arttırmak isteyen bankalardan birisinden alabilirsiniz. Zaten konumuzu da sizlere yardımcı olmak için açıyoruz. Öncelikle taktiğimiz belli. Türkiye'de çok fazla ismi duyulmamış, reklamı dönen bankalar ile başlıyoruz. Bu arada yaptığımız araştırmada sizlere faiz oranlarını da yazacağız dedik ama bazı bankalarda haber yok. 

İNG BANK 2016 YILBAŞI KREDİSİ

Bu banka yılbaşında verilecek olan kredi tutarını 3 ay öteleyerek daha sonra ödettiğini söylüyor. Fakat ilgili internet sitesine baktığımda faiz oranları ile ilgili bir bilgi yok ve söz konusu değil. Lütfen banka ile görüşerek faiz karşılaştırmasını kendiniz yapın.

VAKIFBANK 2016 YILBAŞI KREDİSİ

Tüm ihtiyaçlarınız için 36 aya varan vadeler, uygun faiz oranları, uygun geri ödeme koşullarıyla kamu personeli, özel sektör çalışanları ve emekliler için VakıfBank Yeni Yıl Kredisi tüm VakıfBank Şubeleri’nde.

İsterseniz kredi taksitlerinizi aylık eşit taksitli veya artan taksitli olarak geri ödeyebilirsiniz.

Üstelik cep telefonunuz aracılığıyla da VakıfBank Yeni Yıl Kredisi’ne başvuru yapabilirsiniz.

Sms ile Kredi Başvurusu Yapmak İçin;

YENIYIL, TC Kimlik No.nuzu aralarında boşluk bırakarak 5724’e gönderebilirsiniz.

Örnek Sms Metni:

YENIYIL 11111111111

Bu bankanında internet sitesine girerek faiz oranlarını karşılaştırınız. Biz yinede aşağıda yer alan resimle size daha iyi bir örnekle açıklayalım istiyoruz.

GARANTİ BANKASI 2016 YILBAŞI KREDİSİ ORANLARI

Bu bankayı incelediğimizde faiz oranlarının biraz yüksek olduğunu görüyoruz. Bununla alakalı bir örneği resim olarak sizlere hemen altta bulunan görsel aracılığı ile aktarmak istiyorum. Yine dediğim gibi karşılaştırmayı siz kendiniz resmi internet sitelerinden de yapabilirsiniz.

Hangi bankadan çekerseniz çekin arkadaşlarım kesinlikle bankalar arasında karşılaştırma yapın. Tüm bankalardan alacağınız paralar aynı, dosya masraflarını ve faiz oranlarını kesinlikle inceleyin. Aynı vadede faizi düşük görünen bir banka, dosya masrafları ile size yüklemeler yapıyor olabilir. Bu bağlamda en güzel sonucu siz bulacaksınız. Kredi karşılaştırması yapan bilindik sitelerden de yararlanabilirsiniz. 

2016 YILBAŞI KREDİSİ VEREN BANKALAR hakkında daha ayrıntılı bilgiye sahip iseniz ve ucuz olduğunu düşündüğünüz araştırdığınız bankalar var ise, lütfen konumuzun altından yorumlarınız ile bizlere gerekli bilgileri gönderin. Diğer insanların, çok fazla para ödeyerek kredi almaları için sizlerde " taşın altına elinizi atın "

Saygılarımızla, 

PARA DOKTORU

 


Ev Hanımlarına Ek İş Veren Şirketler

Ev Hanımlarına Ek İş Veren Şirketler

Ev hanımlarının he ekonomiye katkı sağlaması, hem ek gelir elde ederek geçimlerini sağlaması hem de istihdama

Banka Haricinde Kredi Veren Yer ve Kurumlar

Banka Haricinde Kredi Veren Yer ve Kurumlar

Çeşitli ihtiyaçları gereği olarak kredi imkanı sunan bankalar, düşük faiz oranları ve uygun ödeme koşulları ile

Bankalar Kredi Vermiyor

Bankalar Kredi Vermiyor

İnsanlar ihtiyaçlarının gereği olarak bankaların vermiş olduğu kredi ürünlerini kullanmaktadırlar. Bu ürünleri sağlıklı bir şekilde kullanabilmesi

10.000 tl için 36 ay vade yapan bankalar

10.000 tl için 36 ay vade yapan bankalar

10.000 tl için 36 ay vade yapan bankalar, ve bankaların isdediği ihtiyaç kredi kampanyaları ve faiz oranlarını bu yazımızdan sizlere yazıyoruz.

Cumartesi Açık Olan Bankalar

Cumartesi Açık Olan Bankalar

Bankacılık sektörünün içerisinde yer alan birçok kuruluş kendi bünyesinde bulunan müşterilerine daha iyi hizmet sunabilme adına

Ramazan Bayramında Bankalar Açık mı

Ramazan Bayramında Bankalar Açık mı

Bankacılık alanında hizmet veren birçok kuruluş her geçen gün artan rekabet ortamından dolayı daha fazla müşteri

En Yüksek EFT ve Havale Ücreti Alan Bankalar

En Yüksek EFT ve Havale Ücreti Alan Bankalar

Bankacılık işlemleri arasında müşterilerin gün içerisinde en çok kullanmış olduğu ürünler arasında para transferleri gelmektedir. Bankaların

Pazar Günleri Açık Olan Bankalar

Pazar Günleri Açık Olan Bankalar

Ülkemizde hizmet veren herhangi bir bankanın en önemli kriterlerinden biri de hiç şüphesiz rekabet içerisinde olduğu

Arefe Günü Açık Olan Bankalar

Arefe Günü Açık Olan Bankalar

Bankacılık alanında hizmet veren tüm kuruluşların tek amacı; bünyesinde bulunan müşterilerine en iyi hizmeti sunabilmeleridir. Müşteri

Evlilik Kredisi

Evlilik Kredisi

Evlilik kredisi denilince kişiye çok özel ve farklı çözümler verilecek gibi duruyor ama aslında bunun da

Bayram Kredisi

Bayram Kredisi

Ülkemiz genelinde hizmet veren bankalar, dönemsel olarak özel gün ve koşullara uygun bir şekilde müşterilerinin kullanımı

Mortgage Ev Kredisi

Mortgage Ev Kredisi

Ülkemiz genelinde ilk olarak 2007 yılında bankalar tarafından kullandırılmaya başlanan Mortgage, düşük faiz oranları ve uzun


Yorum Gönder

Etiketler :